Biuro rachunkowe Eksperci księgowi

Profesjonalne
usługi rachunkowe

Wybierz język:

Doświadczenie i wiedza

przy realizacji powierzonych zadań

Obsługa prawna

Zapewniamy obsługę prawną dla Klientów.

Mecenas Jacek Bartoszek w ramach prowadzonej Kancelarii  Battara Bartoszek Kuliński BBK zapewnia stałą, kompleksową pomoc prawną dla Klientów spółki Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

Celem Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK jest świadczenie naszym Klientom obsługi prawnej na najwyższym poziomie przy wykorzystywaniu nowoczesnych metod zarządzania oraz innowacyjnych sposobów rozwiązywania wszelkich zagadnień prawnych.

Cechą wyróżniającą działalność Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK jest nasze szerokie doświadczenie oraz nowoczesne i otwarte podejście do interpretacji i stosowania prawa, co dzięki wysokiej specjalizacji prawników, pozwala na wdrażanie nowych rozwiązań prawnych, niespotykanych na polskim rynku usług prawniczych i zapewniających skuteczność podejmowanych przez nas działań.

Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK świadczy swoje usługi dużym i średnim przedsiębiorstwom. Kancelaria udziela chętnie wsparcia również małym firmom i osobom fizycznym w przypadku szczególnie interesujących zagadnień prawnych.

Usługi Kancelarii Battara Bartoszek Kuliński BBK, dzięki zespołowi prawników o szerokim doświadczeniu i wysokiej specjalizacji, obejmują pełen zakres zagadnień prawnych, jak również szeroko rozumiane doradztwo handlowe i gospodarcze.

Łączenie elementów pomocy prawnej z doradztwem handlowym jest wynikiem przekonania, iż rzeczywiste cele gospodarcze naszych Klientów wykraczają zazwyczaj poza czysty aspekt prawny i w związku z tym wymagają szerszego spojrzenia na przedstawiany problem.

Kancelaria Battara Bartoszek Kuliński BBK świadczy swoje usługi zarówno polskim, jak i zagranicznym Klientom i może poszczycić się współpracą z wieloma uznanymi przedsiębiorstwami działającymi na rynku polskim i międzynarodowym.

Zapraszamy do współpracy!

Zaufali nam:

Copyright © 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka jakości

realizacja: Ideo