Biuro rachunkowe Eksperci księgowi

Profesjonalne
usługi rachunkowe

Wybierz język:

Zespół doświadczonych

specjalistów księgowych
Eksperci księgowi - zespół specjalistów

Biuro księgowe Eksperci Księgowi

Jesteśmy zespołem niezwykle skutecznych i doświadczonych praktyków zajmującym się outsourcingiem księgowo-finansowym.

Biuro rachunkowe Eksperci Księgowi z Warszawy powstało w 2002 roku z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi finansowo-księgowej oraz kadrowo-płacowej dla firm.

Największymi atutami biura księgowego jest doświadczenie, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.

Najlepsi Księgowi w Warszawie

Nasze usługi mają na celu wsparcie Państwa działania biznesowe, uważamy również, że nowoczesny outsourcing księgowy, nie może koncentrować się wyłącznie na przetwarzaniu danych finansowych na ogólne potrzeby fiskalno-informacyjne, lecz przede wszystkim powinien towarzyszyć swoim klientom, doradzać im i wspierać w bieżącej działalności.

Istotną naszą usługą jest outsourcing kompetencji Kontrolera Finansowego. Ta usługa jest  nowością na rynku usług księgowych. To oszczędność kosztów i możliwość koncentracji Państwa na podstawowej działalności przy równoczesnym dostępie do kompetencji finansowych wspomagających proces decyzyjny i zarządzania.

Filozofią naszej firmy jest budowanie długotrwałych relacji z klientami  bazując  na  naszych  kompetencjach oraz szerokim  wachlarzu świadczonych  usług  i  dużym  doświadczeniu  w  rozumieniu  potrzeb naszych  klientów,  którym  zawsze  jesteśmy  w  stanie  zaproponować optymalizacje  podatkowe  i  łatwy  dostęp  dla  kadry zarządzającej do danych finansowych oraz kadrowo-płacowych.

Zaufali nam:

Copyright © 2021
Wszelkie prawa zastrzeżone Polityka jakości

realizacja: Ideo